Jeden z dělníků po otravě v bývalém pivovaru zemřel
Červnová hromadná otrava oxidem uhelnatým v areálu někdejšího pivovaru v olomoucké části Holice…
foto: Policie ČR
16. 02. 2023 - 12:15
Na konci ledna se v centru lomouce odehrála nehoda, při které neznámý řidič srazil ženu, která byla po nárazu lehce zraněna. Řidič se ale o její stav nezajímal a od nehody rychle ujel. Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se proto obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při objasnění této dopravní nehody.
V úterý 31. ledna 2023 v sedm hodin ráno mělo dojít ke sražení 41leté chodkyně nezjištěným vozidlem na ulici Boleslavova v Olomouci. Dosud nezjištěný řidič jel po ulici Boleslavova směrem k ulici Dobrovského. "Přední částí vozidla měl srazit ženu, která přecházela ulici Boleslavova. Řidič poté nezastavil a z místa nehody ujel," uvedl tiskový mluvčí Policie ČR Libor Hejtman a doplnil, že žena utrpěla lkehké zranění.
V této souvislosti se policie obrací na případné svědky, kteří by mohli mít poznatky k dopravní nehodě, a pomohli by ustanovit nezjištěné vozidlo nebo jeho řidiče, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně, telefonicky či e-mailem kontaktovali přímo policisty dopravního inspektorátu Olomouc, Třída Kosmonautů 10, tel.: 974 766 251, e-mail: ol.di.podatelna@pcr.cz.
Červnová hromadná otrava oxidem uhelnatým v areálu někdejšího pivovaru v olomoucké části Holice…
Dvacet nových elektrobusů pořídí olomoucký dopravní podnik. Vozy za 291 milionů bez DPH dodá…
Zoologická zahrada na Svatém Kopečku hlásí mimořádný chovatelský úspěch. Samice hrabáče kapského…
Olomouc během prázdnin provádí vždy různé dopravní stavby a s nimi přichází mnohá dopravní omezení.…
Dramatický zásah mají za sebou policisté z olomouckého pohotovostního a eskortního oddělení. V…
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození mláďat pand červených. A rovnou dvou! Matka je…