Rodiny mohou získat podporu na dětské tábory i kroužky
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
foto: MP Olomouc
31. 01. 2022 - 14:09
Kromě hasičů měli se silným vichrem plné ruce práce také strážníci Městské policie Olomouc. Ve městě silný vítr odneslo dopravní značení, mobilní oplocení i auta.
"Vyvrácené dopravní značky, popadané mobilní oplocení nebo poškozená auta od poletujících předmětů. Jen výčet výjezdů, které absolvovali olomoučtí strážníci během uplynulé neděle a dnešního rána v souvislosti se silnými poryvy větru. Během těchto událostí naštěstí nedošlo ke škodám na životě nebo zdraví a vítr způsobil jen škody na majetku," uvedl mluvčí strážníků Petr Čunderle.
S některými případy strážníkům pomáhali také hasiči, kteří se starali o odstraňování následků, například v podobě popadaných plechů ze střech.
"Co se týče poškozeného dopravního značení, tak zde jsme kontaktovali příslušná oddělení olomouckého magistrátu," dodal Čunderle.
Druhá letošní výzva Fondu pomoci olomouckým dětem začala 1. července. Rodiny s nižšími příjmy mohou…
Zubří stádo v olomoucké zoo na Svatém Kopečku se rozrostlo hned o dvě mláďata. „Zatímco první se…
Olomoučtí radní schválili soubor změn parkovací politiky. Podle radních mají zpřehlednit systém…
Dlouhotrvající sucho a mimořádně nízké průtoky ve vodních tocích přiměly olomoucký vodoprávní…
Vůbec poprvé se Zoo Olomouc těší z narození velmi vzácných mláďat pandy červené. A rovnou dvou!…
Zájemci o technické vzdělání už nebudou muset za vysokoškolským studiem v tomto oboru odcházet mimo…