Gepardí mláďata se brzy podívají ven
Olomoucká zoo slaví mimořádný chovatelský úspěch. U geparda štíhlého se jí daří odchovávat šest…
foto: MP Olomouc
20. 05. 2020 - 09:30
Dva muže popíjející víno u zastávky městské hromadné dopravy ve Wurmově ulici včera večer nachytali strážníci městské policie. Jednalo se o muže ve věku 57 a 62, přičemž mladší z nich už měl, podle zjištění strážníků, bohaté zkušenosti s pobytem na záchytce.
"V tomto případě však ani u jednoho z mužů nebylo potřeba takového řešení, jelikož dvoulitrovou láhev bílého vína měli vypitou snad jen ze čtvrtiny. Dotyční byli poučeni, že popíjením se dopustili porušení vyhlášky zakazující konzumaci alkoholických nápojů a žebrání na veřejných prostranstvích statutárního města Olomouce," prozradil k případu mluvčí strážníků Petr Čunderle.
"Největším trestem však pro dvojici zřejmě bylo, že takto načatá láhev jim byla ze strany strážníků odebrána a bude součástí materiálu, který bude předán přestupkové komisi," dodal.
Olomoucká zoo slaví mimořádný chovatelský úspěch. U geparda štíhlého se jí daří odchovávat šest…
Šelmy olomoucké zoo se předhánějí v tom, kdo dříve světu oznámí narození dalšího potomka. Na svět v…
Jedním z projektů ochrany přírody, které olomoucká zoo aktivně podporuje, je od roku 2024 i ochrana…
Napětí, překvapení a radost z objevování. Galerie Šantovka přivítá netradiční nákupní koncept King…
Starou lávku přes Bystřici, po které denně procházejí chodci a projíždějí cyklisté mezi Kaštanovou…
Olomoucké Divadlo Tramtarie po letech hledání získalo nový divadelní prostor. Tato úspěšná…