Bus číslo 42 se vrací do fakultky, pojede objížďkou
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
foto: MP Olomouc
18. 01. 2022 - 11:56
Pracovníci Povodí Moravy se včera ráno obrátili na strážníky Městské policie Olomouc s prosbou o pomoc. Pod mostem na ulici Dr. Milady Horákové, který je známý jako Myší díra, se nacházel squatt, který potřebovali pracovníci povodí zlikvidovat. Na místě se nacházelo velké množství injekčních stříkaček.
"Důvodem byly desítky zjištěných injekčních stříkaček, které byly nalezeny při úklidu místa. Konkrétně se jednalo o 25 kusů infekčního materiálu," uvedl mluvčí strážníků Petr Čunderle důvody, proč se Povodí Moravy obrátilo s prosbou o pomoc na městskou policii.
Strážníci na místě vše odklidili a uložili do speciálních boxů, které následně předají k odborné likvidaci. V letošním roce nejde o první zásah týkající se injekčních stříkaček.
"Od začátku letošního roku jsme řešili desítku nálezů a téměř čtyřicet odklizených stříkaček a jehel," uzavřel Čunderle.
Autobusová linka číslo 42 se od úterý 1. září vrací do areálu Fakultní nemocnice Olomouc. Kvůli…
Do podzimních komunálních voleb v Olomouci se přihlásilo celkem dvanáct politických stran, hnutí a…
Na Svatém Kopečku opravují autobusovou zastávku ve směru na Olomouc. Práce odstartovaly 5. srpna a…
Arionova kašna na Horním náměstí dostává novou sezónní květinovou výzdobu. Aranžmá pro letošní rok…
Olomouc se konečně přidává k městům, kde cestující nemusí před nástupem do MHD řešit automat,…
Olympia Olomouc v neděli 9. srpna ožila během, hudbou a energií stovek účastníků. Premiérový ročník…