Olomouc se přibližuje výstavbě multifunkční haly
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…
foto: Facebook Lidl Česká republika
12. 10. 2021 - 10:11
V pondělí krátce před šestou hodinou večer vpadl do obchodu na třídě Svornosti ozbrojený muž. Chtěl vysvobodit ženu, kterou ochranka zadržela při pokusu o krádež.
"Na místo během tří minut od oznámení přijely policejní hlídky a muže zadržely. Podle dosavadního šetření měla ostraha prodejny zadržet šestadvacetiletou ženu drobné krádeže, která následovala ostrahu do zázemí prodejny. Po chvíli za ní do těchto neveřejných prostor vešel její kamarád, který měl vytáhnout nůž, držet jej podél nohy a jít směrem k ostraze se slovy, aby ženu pustil, nebo uvidí," uvedl mluvčí policie Libor Hejtman.
Ostraha muže následně upozornila na to, že jsou na místě kamery a tak muž nůž schoval.
"Na místě nebyl nikdo zraněn. Třicetiletý muž je podezřelý z přečinu nebezpečné vyhrožování, za který mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok," doplnil Hejtman.
Olomouc je o krok blíže k výstavbě nové multifunkční haly. Projekt společnosti REDSTONE vstupuje do…
Mezinárodní výstava Flora Olomouc 2026 nabídne jedinečný jarní zážitek, který propojí květiny,…
Po dlouhé zimní pauze se postupně vrací voda do olomouckých kašen. Jako tradičně zahájila sezonu…
Olomoucká zoologická zahrada má nový přírůstek. Narodil se zde sameček velblouda dvouhrbého, který…
Je krásně, tak proč se nevydat na olomoucké Poděbrady? Po celou dobu svátků zde mají pro…
Výstřely, dunění, hluk z proudových letadel. Vojáci předem upozorňují obyvatele Olomouce a okolí,…