
Senior přišel o 100 tisíc za hrob
Místo slíbeného hrobu se dočkal jen výmluv a prázdných slibů. Senior ze Šumperka naletěl…
04. 06. 2019 - 22:11
Záložník Milan Lakovič nebude v nové sezoně hrát za SK Sigma Olomouc. Na Hané mu skončila smlouva a novou podepsal v ostravském Baníku - do 31. prosince 2020 s opcí.
Rychlostně i technicky vybavený rodák z Košic v minulosti strávil i čtyři roky v Chelsea, ale do Ostravy přichází po sedmiměsičním angažmá v Sigmě Olomouc s úkolem zvednout konkurenceschopnost v sestavě.
„Je to zajímavý krajní hráč, který má velkou kvalitu ve hře jeden na jednoho, jako mladý kluk prošel zahraničím. Věříme mu, má chuť do další práce a chce se ukázat. V Olomouci nedostával tolik šancí, my věříme, že zvýši konkurenci v kádru. V průběhu jarní části jsme se přesvědčili, že je nutné kádr rozšířit a zvýšit v něm konkurenceschopnost,“ vysvětlil sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski.
Milan Lalkovič má letité zkušenosti s anglickým fotbalem, ale nastupoval také v Nizozemsku, Portugalsku a Skotsku. Je zajímavé, že smlouvu s Chelsea uzavřel už jako čtrnáctiletý a pak s londýnskou devatenáctkou také vyhrál FA Cup.
„Vím o tom, že Baník mě sledoval v některých zápasech a jsem za tuhle nabídku vděčný. Udělali hodně pro můj příchod a já si toho vážím. Těším se na novou výzvu, spoluhráče a hlavně fanoušky. Baník je velká značka,“ řekl Milan Lalkovič.
Místo slíbeného hrobu se dočkal jen výmluv a prázdných slibů. Senior ze Šumperka naletěl…
Mimořádná dopravní nehoda se stala dnes na dálnici z Olomouce na Ostravu u Lipníku nad Bečvou.…
Pět mladých mužů ve věku od 18 do 21 let skončilo v rukou policie kvůli rozsáhlé sérii vloupání a…
DOPLNĚNO Nedělní večerní jízda nedopadla dobře pro řidičku Škody Scala, která si nejspíš kvůli tmě…
Až 400 tisíc řidičských průkazů bude muset být do konce roku vyměněno kvůli uplynutí desetileté…
Olomouc - V neděli 27. července se řidiči dočkají zprovoznění nové části dálnice D35 u Olomouce.…