
Po roce se otevřel opravený most u Křelova
Olomouc - V neděli se řidičům otevřel nový most přes budoucí obchvat D35 u Olomouce. Stavba…
foto: Pixabay
11. 07. 2020 - 06:00
Po pátečním vedru se během dnešního dne v Olomouckém kraji výrazně ochladí. Teploty spadnou z třicítek až pod hranici dvaceti stupňů Celsia.
Během dne můžeme v kraji očekávat oblačno až zataženo, déšť nebo přeháňky. Místy budou srážky vydatnější. Později odpoledne a k večeru od západu můžeme očekávat slábnutí a ustávání srážek a později i místy ubývání oblačnosti.
Nejvyšší teploty se přes den budou pohybovat mezi 15 až 18 °C, na horách od 9 do 13 °C, během dne bude patrné ochlazování.
Mírný severozápadní až severní vítr bude foukat v rychlosti 3 až 7 metrů za sekundu, místy bude s nárazy kolem 15 metrů za sekundu. Večer bude slábnout.
Olomouc - V neděli se řidičům otevřel nový most přes budoucí obchvat D35 u Olomouce. Stavba…
Olomouc – Čtyři mrtvé vlky našli lidé v posledních dvou měsících v Rychlebských horách. Ochránci…
Mohelnice – Tohle je pro řidiče obrovská nepříjemnost. Pokud jezdí z Moravy do Hradce a Prahy přes…
Olomouc – Lidé z našeho regionu mají zlatá srdce. Jarní sbírka potravin, která se konala poslední…
Jeseníky – Další kolo podpory turistického ruchu v Jeseníkách, které loni na podzim výrazně zasáhly…
Jeseník – Ostatky neznámé osoby našli ve čtvrtek dělníci při čištění koryta řeky Bělé na polské…