
Akce na silnicích kraje: překročená rychlost i alkohol
Olomouc - Policisté po celé České republice vyrazili ve středu na dálnice a silnice v rámci akce…
foto: Galerie Šantovka
04. 02. 2022 - 13:09
Dnes před devátou hodinou ranní došlo k přepadení pracovnice pošty v obci Dobromilice. Neznámý pachatel měl dle prvotních informací vytáhnout na obsluhu střelnou zbraň a vyhrožovat jí újmou na životě. Z pošty nakonec utekl s hotovostí, stíracími losy a rychlejšímu útěku využil i kradené kolo.
"Poškozená mu vydala 1 000 Kč a stírací losy, pachatel poté z místa utekl. Při útěku ukradl další poškozené ženě jízdní kolo, na kterém odjel. Ke zranění pracovnice pošty nedošlo," uvedla k případu mluvčí policie Miluše Zajícová.
V současné době po pachateli policisté intenzivně pátrají za pomocí všech dostupných sil a prostředků, do pátrání byl nasazen také policejní vrtulník a psovod.
"K popisu lze uvést, že se jednalo o muže ve věku cca 25 – 27 let, vysoký cca 175 – 185 cm, který byl oblečen do tmavé bundy a kalhot, na hlavě měl čepici, mluvil česky a v ruce měl papírovou tašku. V případě, že by veřejnost mohla poskytnout informace k tomuto muži, který je v současné době stále na útěku, aby se obrátila na linku 158. Děkujeme za spolupráci. V současné době nejsou další bližší informace k dispozici," dodala Zajícová.
Olomouc - Policisté po celé České republice vyrazili ve středu na dálnice a silnice v rámci akce…
V drama se proměnila cesta na školení do Zbirohu pro tři naše zkušené velitele. Místo poklidné…
Olomouc - Pokud vyrazíte za pět let vlakem na výlet do Hrubé Vody, Litovle nebo Senice na Hané,…
Olomouc - Více než sedm miliónů korun letos půjde na podporu malých obchůdků na venkově. O náklady…
Olomouc – Zemědělci, chovatelé zvířat i veterináři s obavami sledují vývoj slintavky a kulhavky v…
Olomouc - Hejtman Olomouckého kraje Ladislav Okleštěk vyhlásil v pátek stav nebezpečí. Opatření…