
Boj o postup začínají fotbalisté SK Sigma ve Švédsku
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
foto: Petr Pelíšek
12. 08. 2020 - 10:44
Seriál domácího šampionátu v Rallye sprintu je v plném proudu. Po prvních dvou podnicích je posádka stáje team-green motorsport ve složení Roman Burget – Michal Poch na čele průběžného pořadí ve třídě 17.
„V loňském roce, kdy jsme jeli první sezonu s vozem Škoda 130RS, nám utekl titul vicemistrů až v posledním závodě, kdy jsme po jezdecké chybě opustili trat v předposlední rychlostní zkoušce na Vsetíně. Doufáme tedy, že letos se nám podaří dosáhnout celkově lepšího umístění a udržíme přední pozici v dobře rozjeté sezoně,“ řekl pilot Roman Burget z Dzbelu u Konice, kterému jezdí se spolujezdcem Michalem Pochem z Veselí nad Lužnicí.
Ze seriálu jsou odjety Rally Příbram a Valašská Rally. Nyní čeká závodníky Rally Vyškov, pak Rally Morava v Jeseníkách a sezonu zakončí tradičně v říjnu Rally Vsetín.
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už vědí, kdo jim stojí v cestě za postupem v evropském poháru. Že…
Po dvou letech opouští střídačku basketbalistů BK Olomoucko Andy Hipsher, který v minulé sezoně tým…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…