Basketbalisté BK Olomoucko jsou v předkole play-off
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
foto: fcbrno.cz
28. 06. 2021 - 14:27
Kádr SK Sigma Olomouc opustí další hráč. Dnes se do přípravy se Zbrojovkou Brno zapojil stoper Jan Štěrba (1994). Na podzim by měl v jihomoravské metropoli hostovat, zainteresované kluby o tom informovali na svých webech.
Sigma začala přípravu minulé pondělí s pěticí stoperů, byli to Roman Hubník, Vít Beneš, Florent Poulolo, Václav Jemelka a Jan Štěrba. To už bylo jasné, že některý z nich velmi pravděpodobně bude muset odejít. Tak se také nejspíš stane. Štěrba strávil drtivou většinu kariéry v Olomouci, za kterou odehrál 44 prvoligových duelů a dvakrát skóroval, dalších 5 zápasů přidal na krátkém hostování v Karviné. "O zájmu Zbrojovky jsem se dozvěděl v průběhu minulého týdne, kdy mi pánové Požár a Dostálek řekli, že by o mě měli zájem. Ptali se, zda mám zájem i já, což jsem potvrdil. Pak už to bylo na klubech a povedlo se, za což jsem rád. Neberu to jako krok dolů. Poslední rok nebyl v mnoha ohledech ideální, před koronou jsem hrával, ale pak přišlo zranění, takže jsem zvládl jen pár zápasů. Jsem rád, že Brno projevilo zájem, patří do ligy a budu dělat vše pro to, aby se to povedlo," řekl Štěrba pro klubový web Zbrojovky. V Brně naopak skončil Pavel Dreksa, další odchovanec SK Sigma.
Do přípravy s týmem SK Sigma Olomouc se naopak dnes zapojil brankář Filip Mucha (1992) z druholigového Prostějova. Syn Josefa Muchy, legendárního záložníka Sigmy, by měl na Andrově stadionu trénovat v tomto týdnu.
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
Po reprezentační přestávce se opět rozjede fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc bude hrát,…
Český kulturista Patrik Šerý měl hodně komplikovanou jarní přípravu před letošním prvním startem.…
Šance na postup do předkola play – off posílili basketbalisté BK Olomoucko v 9. kole nadstavby, v…
Kulturista Patrik Šerý zažívá v přípravě více bolesti. Je více jak tři týdny po operaci a zranění…