23. kolo: Fotbalisté SK Sigma vyrazí do Teplic
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
foto: sigmafotbal.cz
14. 01. 2021 - 13:26
Fotbalisté SK Sigma Olomouc vstoupí do jarní části sezony sobotním zápasem v Praze proti Slavii (18.30). A bude to s novým generálním partnerem na dresech, od jara budou mít Hanáci na hrudi Tipsport. Tedy partnera, se kterým v roce 2012 vyhráli český pohár a získali první trofej v historii klubu. Sigma o tom informoval na tiskové konferenci před začátkem druhé části soutěžního ročníku.
„Je nám ctí, že můžeme navázat na dřívější spolupráci se společností Tipsport. Jedná se o silné jméno na českém trhu a my jsme rádi, že ji znovu můžeme přivítat v naší sigmácké rodině. Věřím, že spojení Sigmy a Tipsportem bude ku prospěchu obou stran a že přinese klubu i fanouškům řadu dalších úspěšných sezon,“ řekl předseda dozorčí rady Sigmy a náměstek primátora města Olomouce Martin Major. „Tipsport letos v lednu pozval náš A-tým na turnaj Tipsport Malta Cup, který jsme absolvovali v rámci zimního soustředění. Pokryl veškeré výdaje spojené s tímto turnajem. Takové podpory si nesmírně vážíme,“ dodal.
Tipsport vstoupil do sponzorského portfolia SK Sigma v době, kdy ekonomika vzhledem k vládním zákazům a opatřením zrovna neroste. „Olomouc je slavným jménem na české fotbalové scéně a dlouhodobě prokazuje skvělou práci a velký potenciál. Z její mládežnické akademie vychází spousta výborných fotbalistů, kterými zásobuje český fotbal a dělá mu tak čest. Také proto jsme měli zájem se s Olomoucí domluvit na spolupráci i v této těžké době,“ řekl Jan Čumpelík, marketingový ředitel Tipsportu. „Pochopitelně nás těší i současné výborné postavení Sigmy v aktuální ligové tabulce, věříme, že se jí i na jaře bude dařit,“ podotkl Čumpelík.
Společnost Tipsport byla generálním partnerem SK Sigma Olomouc už mezi lety 2009 a 2012. Stejně jako tehdy bude i v nadcházejících ročnících nejvyšší české fotbalové ligy logo Tipsportu umístěno na hrudi. Logo partnera Sigma Group se poté posune výš mezi klubové logo a logo Adidas.
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
V úplně komfortní pozici fotbalisté SK Sigma Olomouc před utkáním Konferenční ligy proti…
Série dvou anglických týdnů fotbalistů SK Sigma Olomouc je v plném běhu. Čeká je první utkání play…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…