
Kulturista Patrik Šerý sklízel ovace
V polovině srpna, přesně v sobotu 16., se na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech uskutečnil 3.…
foto: Archiv Patrika Šerého
16. 10. 2024 - 10:52
Před čtrnácti dny se reprezentant v kulturistice Patrik Šerý vrátil z Kapverdských ostrovů, kde se účastnil soustředění. Na to následně navázal i v Česku a pokračoval v přípravě před podzimními závody. V těchto dnech je příprava před koncem a zbývá pár dní před odletem na soutěž Mr. Universe, které se koná v Las Amerika na Tenerife.
Váha českého reprezentanta v přípravě byla 98 kilogramů, startovat by tudíž měl zkušený Patrik Šerý ve váze nejtěžších nad 90 kilogramů bez limitu.
Mezinárodní závody na Tenerife pořádá The International Fitness and Bodybuilding Federation (IFBB). Konat se budou ve dnech 18. a 19. října.
V polovině srpna, přesně v sobotu 16., se na koupališti v Bělkovicích-Lašťanech uskutečnil 3.…
Boj o postup do Evropské ligy rozehrají ve čtvrtek večer fotbalisté SK Sigma Olomouc. V Malmö…
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už vědí, kdo jim stojí v cestě za postupem v evropském poháru. Že…
Po dvou letech opouští střídačku basketbalistů BK Olomoucko Andy Hipsher, který v minulé sezoně tým…