
Basketbalisty BK Olomoucko čeká dlouhá cesta do Ústí
Náročnou sérii čtyř ligových zápasů v průběhu jedenácti dnů zakončí basketbalisté BK Olomoucko v…
foto: bkredstone.cz
19. 05. 2025 - 07:05
Bitvu o historickou medaili odstartují basketbalisté BK Olomoucko. První souboj o konečné třetí místo v Kooperativa NBL se bude hrát v Děčíně v pondělí od 18 hodin. Série se bude hrát na dva vítězné zápasy.
„Po semifinále jsme měli krátkou pauzu, hráči měli chvíli na odpočinek. Teď je před námi další výzva. Věřím, že jsme připraveni dobře, hlavně mentálně. Budeme se snažit dotáhnout výbornou sezonu k úspěchu. Motivace nám určitě chybět nebude, tento tým chce uspět. Máme dobré a soutěživé hráče, všichni udělají maximum pro výhru. To odhodlání potřebujeme převést na palubovku, pod oba koše,“ plánuje trenér Andrew Hipsher.
Úvodní duel o třetí místo bude již pátým vzájemným soubojem v sezoně. Děčín vyhrál tři utkání, Olomoucko uspělo jednou, bylo to na půdě soupeře. „Narazíme na tým, který měl s námi v sezoně lepší vzájemné zápasy a bude mít v úvodu výhodu domácího prostředí. Ale máme svůj sen a za tím si půjdeme,“ přibližuje atmosféru v kabině Trey Wertz. „Po semifinále jsme si docela odpočinuli. Jsme mladí kluci, regenerace byla, díky fyzioterapeutovi a kondičnímu kouči, rychlá. Jste nachystaní,“ hlásí Wertz.
Náročnou sérii čtyř ligových zápasů v průběhu jedenácti dnů zakončí basketbalisté BK Olomoucko v…
Velké drama s neuvěřitelně příjemnou koncovkou absolvovali basketbalisté BK Olomoucko v utkání…
Podruhé v řadě se basketbalisté BK Olomoucko představí v ligovém utkání domácím fanouškům. Ve 4.…
První výhru v sezoně vydřeli basketbalisté BK Olomoucko proti Ostravě. Ve třetím kole Maxa NBL…
Už druhé domácí utkání v nové sezoně čeká na basketbalisty BK Olomoucko. V rámci 3. kola MAXA NBL…
Ve druhém utkání Maxa NBL podali basketbalisté BK Olomoucku v Písku mnohem lepší výkon, než v…