
BK Olomoucko veze z Děčína výhru
Skvělým týmovým a takticky vyspělým výkonem ovládli basketbalisté BK Olomoucko první utkání o třetí…
foto: archiv redakce
19. 05. 2025 - 20:59
Kulturista z Hané Patrik Šerý se o víkendu účastnil závodu IFBB Diamond Cup Czechia. Ostřílený matador se připravil se do dvou kategorií. Patrik byl opravdu vybroušený, jak je u něho zvykem. Ještě osm hodin před samotným vážením stáhl vodu o šest kilo.
V kategorii Master klasická kulturistika získal stříbro. Pak ho čekala Master kulturistika bez váhového limitu, kterou spojili i s mladšími závodníky a tam byl ve finále na pátém místě.
Ve světě kulturistiky je Patrik Šerý známý tím, že patří mezi sportovce s největším počtem startů na mezinárodních soutěžích. Jen za minulý rok devatenáct finálových medailí.
Skvělým týmovým a takticky vyspělým výkonem ovládli basketbalisté BK Olomoucko první utkání o třetí…
Bitvu o historickou medaili odstartují basketbalisté BK Olomoucko. První souboj o konečné třetí…
Ještě na začátku poslední čtvrtiny vedli basketbalisté BK Olomoucko v pátém semifinálovém duelu na…
Na vyrovnání semifinále basketbalové ligy s Nymburkem mohli hráči BK Olomoucko pomýšlet pouze na…
Skvělou aktuální formu podpořenou neuvěřitelnou bojovnosti pod vlastním košem využili parádně…
Semifinále basketbalové ligy mezi BK Olomoucko a Nymburkem se stěhuje na Hanou. Domácí zatím v…