Šerý získal stříbro v Lichtenštejnsku
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
foto: archiv redakce
25. 03. 2026 - 18:50
Kulturista Patrik Šerý zažívá v přípravě více bolesti. Je více jak tři týdny po operaci a zranění se nehojí podle očekávání. Dva týdny měl dreny z rány a stehy se nechávaly devatenáct dní. Pooperační hojení doprovázel zánět a nepříjemné bolesti během absolvovaných tréninků, kterých se nechtěl vzdát.
Před Šerým je zahájení světového startu IFBB DIAMOND CUP AUSTRIA 2026. Celá jarní příprava tedy pokulhávala ohledně fyzické zátěže. Hodně s trenérem Bruno Waltrem experimentovali, které cviky provádět a přitom nahradit ty, které jsou zásadní.
V pátek 27. března odjíždí do Klagenfurtu. Účastnit se budou borci ze třinácti zemí. Poslední týden se musela zapojit i do přípravy jeho manželka Marcela, aby tréninky odjel co nejvíce do svalového vypětí. „Teď už je to jen na vůli manžela a jeho vnitřní síle, snažili jsme se dát tomu maximum, pokud nám bude požehnáno tak tu bolest a dřinu zúročí. Patrik je neobyčejný dříč, on tohle umí. Bylo už hůř a vždy nastoupil, což druzí by neudělali,“ řekla.
Kulturista Patrik Šerý, který je známý, tím že vozí z celého světa medaile do rodné země a nevzdává…
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Český kulturista Patrik Šerý měl hodně komplikovanou jarní přípravu před letošním prvním startem.…
Šance na postup do předkola play – off posílili basketbalisté BK Olomoucko v 9. kole nadstavby, v…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Až poslední hrací den dlouhodobé části Severoevropské ligy určil šestnáctku postupujících do…