
Basketbalisty BK Olomoucko čeká dlouhá cesta do Ústí
Náročnou sérii čtyř ligových zápasů v průběhu jedenácti dnů zakončí basketbalisté BK Olomoucko v…
foto: Petr Pelíšek
08. 11. 2019 - 21:47
Olomoučtí basketbalisté dál jedou. Dnes vpodvečer tým Basketbal Olomouc porazil doma v Čajkaréně Opavu a získal tak sedmé vítězství v řadě, v sedmém utkání sezony. Hanáci tedy dál zůstávají neporaženi.
Domácí tým vstoupil do utkání výtečně, rychle si vytvořil bodový náskok, který potom vytrvale navyšoval. A výsledek bylo hladké vítězství.
„Hosté bohužel nebyli úplně kompletní, a to se pak někdy bohužel hůř hraje. Trošku jsem se na kluky v šatně zlobil, že takhle to nejde a musíme hrát pořád na sto procent, protože přijdou další těžké zápasy a nemůžeme nic podcenit. Druhý poločas už byl lepší, nedali jsme spoustu trestných hodů, což se i na skore projevilo, myslím, že to mělo být více. Ale jsme spokojení s výhrou a také s tím, že se nám nikdo nezranil,“ řekl trenér Basketbal Olomouc Michal Pekárek. Jeho tým je zatím v soutěži bez porážky. „Je dobré, že se takhle daří, ale čekají nás další těžká utkání. Teď jedeme do Nové Jičína a chtěli bychom ten dobrý vstup do soutěže potvrdit. A každopádně je lepší, když má tým takovou sérii, je lepší pohoda v týmu,“ podotkl.
Basketbal Olomouc - Basket Opava 2010 92:63 (26:17, 47:36, 70:51)
Náročnou sérii čtyř ligových zápasů v průběhu jedenácti dnů zakončí basketbalisté BK Olomoucko v…
Velké drama s neuvěřitelně příjemnou koncovkou absolvovali basketbalisté BK Olomoucko v utkání…
Podruhé v řadě se basketbalisté BK Olomoucko představí v ligovém utkání domácím fanouškům. Ve 4.…
První výhru v sezoně vydřeli basketbalisté BK Olomoucko proti Ostravě. Ve třetím kole Maxa NBL…
Už druhé domácí utkání v nové sezoně čeká na basketbalisty BK Olomoucko. V rámci 3. kola MAXA NBL…
Ve druhém utkání Maxa NBL podali basketbalisté BK Olomoucku v Písku mnohem lepší výkon, než v…