Olomoučtí veslaři zažili v Račicích nejlepší šampionát
Veslařské mistrovství České republiky, které se konalo od 4. do 7. července v Račicích, se zapsalo…
foto: Petr Pelíšek
31. 05. 2022 - 18:55
Po premiérové sezoně v Kooperativa NBL začínají v BK REDSTONE Olomoucko chystat kádr na nový soutěžní ročník. Klub dnes zveřejnil dvě pozitivní zprávy pro fanoušky, na Hané totiž budou dál pokračovat trenér Miljan Čurovič a také kapitán Lukáš Feštr.
Trenér Mijlan Čurovič se s BK REDSTONE dohodl na prodloužení smlouvy a další soutěžní ročník v Kooperativa NBL. „Dovedl nás k záchraně a splnil svůj úkol. Teď bude mít více času na koncepční práci a věříme, že se mu bude dařit,“ řekl Michal Pekárek, sportovní manažer BK REDSTONE Olomoucko.
Kontrakt na další dvě sezony pak s klubem uzavřel kapitán Lukáš Feštr, který byl tahounem týmu v minulém soutěžním ročníku. „Má za sebou možná nejlepší sezonu v kariéře, byl lídrem na hřišti i v kabině. Takového hráčem potřebujeme,“ uvedl Pekárek.
V novém soutěžním ročníku naopak bude v olomouckém dresu chybět Marek Sehnal, který se loučí po jedné sezoně. „Mluvili jsme spolu často, sám ví, že za sebou nemá ideální rok. Za odvedenou práci Markovi děkujeme a přejeme hodně štěstí do dalších sezon,“ podotkl Pekárek.
Veslařské mistrovství České republiky, které se konalo od 4. do 7. července v Račicích, se zapsalo…
Prvního července začal oficiálně letní přestupní termín v českém fotbale. A kádrové změny se týkají…
Dvě přípravné výhry zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve Slatinicích dnes dopoledne porazili…
AKTUALIZOVÁNO Dvě přípravná utkání mají v plánu v sobotu fotbalisté SK Sigma Olomouc. Nastoupí k…
V italské Veroně se odehrála sportovní show, na kterou se nezapomíná. Český kulturista Patrik Šerý…
Atletický klub Olomouc zve na druhý ročník globální parasportovní akce. Probíhá právě nyní, ve…