Zde může být vaše reklama.

Rozhodla třetí třetina Místo odloženého domácího zápasu proti Litvínovu si hokejisté HC

Místo odloženého domácího zápasu proti Litvínovu si hokejisté HC

21. 01. 2022 - 20:32

Místo odloženého domácího zápasu proti Litvínovu si hokejisté HC Olomouc dali dnes předehrávku 57. kola extraligy v Třinci. Zabodovat se jim nepovedlo, byť naději na nějak zisk drželi ještě po čtyřiceti minutách.

Hosté šli v Třinci do vedení v 6. minutě, branku dal Strapáč. Domácím se povedlo dorovnat na začátku prostřední části hry, když využili přesilovku. Rozhodnuto pak bylo ve třetí třetině. Ve 47. minutě dali Třinečtí druhou branku. A pak sekundu před koncem výhru pečetili.

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 23. P. Vrána (Marcinko, Martin Růžička), 47. Chmielewski (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 60. Marcinko – 6. Strapáč (Ondrušek, Škůrek). Rozhodčí: O. Hejduk, M. Sýkora – Ganger, Klouček. Vyloučení: 2:3. Využití: 2:0. Diváci: 1000.

Třinec: Marek Mazanec – Marinčin, Doudera, Kundrátek, Musil, Adámek, Jaroměřský, Zahradníček – Martin Růžička, Vrána, Daňo – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Nestrašil – Dravecký, Miloš Roman, Hrehorčák – Hrňa, Marcinko, Chmielewski. Trenéři Varaďa, Zadina a Krátoška.
HC Olomouc: Konrád – Ondrušek, Černý, Švrček, Dujsík, Řezníček, Škůrek – Káňa, Krejčí, Kucsera – Kusko, Knotek, Klimek – Olesz, Navrátil, Bambula – Strapáč, Nahodil, Kunc – Burian. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.