Basketbalisté BK Olomoucko jsou v předkole play-off
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
foto: hc-olomouc.cz
17. 01. 2021 - 18:08
Hokejistům HC Olomouc se ve 36. extraligovém kole zabodovat nepodařilo. Přitom zápas v Karlových Varech měli vcelku slušně rozehraný, dvakrát vedli. Jenže o náskok pokaždé přišli a když pak potřetí inkasovali, zvrat už se vybojovat nepovedlo.
Mora šla do zápasu po dvou duelech s plným bodovým ziskem a chtěla na to navázat. Po první třetině k tomu měla dobře nasměrováno. Krátce před jejím koncem se trefil v přesilovce Kucsera a hosté vedli. Jenže v úvodu druhé periody se povedlo Varům srovnat. A nerozhodně to také bylo po odehraných čtyřicet minutách. Boj pokračoval i ve třetí třetině. Nejprve šla znovu do vedení Mora, to využil přesilovku Kuscera. Ovšem vedení Hanáků zase netrvalo moc dlouho, vzápětí došlo i na přesilovku pro Vary a bylo to dva dva. Nerozhodný stav svítil na ukazateli skóre jen čtyři minuty. Pak poslal domácí do vedení Rachůnek.
Karlovy Vary – HC Olomouc 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 23. Vondráček (Redlich), 48. T. Mikúš (Černoch, T. Rachůnek), 52. T. Rachůnek – 20. Kucsera (J. Káňa, Ondrušek), 46. Kucsera (Nahodil, J. Káňa). Rozhodčí: Svoboda, Pražák – Brejcha, Gerát. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:2. Hráno bez diváků.
Vary: Novotný –Rohan, Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán, Zábranský, Mikyska – Rachůnek, Mikúš, Flek – Zabloudil, Hladonik, Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý , Vondráček.
HC Olomouc: Konrád – Švrček, Dujsík, Vyrůbalík, Škůrek, Ondrušek, A. Rutar, Valenta – Káňa, Nahodil, Kucsera – Ostřížek, Kolouch, Tomeček – Burian, Ministr, Bambula – Tomajko, Handl, Gřeš. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
Po reprezentační přestávce se opět rozjede fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc bude hrát,…
Český kulturista Patrik Šerý měl hodně komplikovanou jarní přípravu před letošním prvním startem.…
Šance na postup do předkola play – off posílili basketbalisté BK Olomoucko v 9. kole nadstavby, v…
Kulturista Patrik Šerý zažívá v přípravě více bolesti. Je více jak tři týdny po operaci a zranění…