Hokejisté HC Olomouc zlomili Litvínov v prodloužení
Třetí výhru, z nich druhou po prodloužení, v řadě zapsali do statistiky hokejisté HC Olomouc. Ve…
foto: Petr Pelíšek
20. 02. 2022 - 18:16
Po páteční domácí výhře v prodloužení nad Libercem hráli hokejisté HC Olomouc dnes derby ve Zlíně. A opět šlo o utkání, které se nerozhodlo v základní hrací době. Tentokrát byly nutné samostatné nájezdy.
Mora měla ve Zlíně vstup do zápasu značka ideál. Už ve 43. sekundě se totiž trefil Klimek a hosté vedli. Náskok pak museli hájit ve dvou oslabeních, což se povedlo. Ovšem kolem polovina střetnutí se Zlínu povedlo vrátit do zápasu. Nejprve srovnal, pak šel dokonce do vedení. Ale po čtyřiceti minutách to bylo nerozhodně, sedmatřicet sekund před druhou sirénou opět skóroval Klimek. V poslední dvacetiminutovce k rozhodnutí nedošlo, blízko k němu měl Kusko, ale gólmana Kašíka nepřekonal. Stav se pak nezměnil ani v pětiminutovém prodloužení. V nájezdech pak měli více štěstí domácí.
PSG Berani Zlín – HC Olomouc 3:2 po s. n. (0:1, 2:1, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 28. Claireaux (Honejsek, Mallet), 33. Sedláček (Gazda, Mallet), rozhodující nájezd Zabusovs – 1. Klimek (Krejčí, Nahodil), 40. Klimek (Nahodil). Rozhodčí: Šír, Obadal – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 2:5. Bez využití.
Zlín: Kašík – Novotný, Gazda, Němec, Suhrada, Hamrlík, Ferenc – Honejsek, Claireaux, Mallet – Kubiš, Veselý, Zabusovs – Köhler, Hejcman, Karafiát – Sedláček, Makarenko, Okál – Fryšara. Trenér Luboš Jenáček
HC Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Černý, Švrček, Dujsík, Řezníček, Škůrek, Rašner – Klimek, Krejčí, Nahodil – Kusko, Knotek, Bambula – Olesz, Kolouch, Navrátil – Burian, Lichanec, Kunc. Trenéři Zdeněk Moták a Jan Tomajko.
Třetí výhru, z nich druhou po prodloužení, v řadě zapsali do statistiky hokejisté HC Olomouc. Ve…
Ani ve druhém vzájemném utkání v sezoně nedokázali basketbalisté BK Olomoucko zdolat USK Praha. Na…
Evropský pohár se bude hrát na Andrově stadionu i na jaře. Fotbalistům SK Sigma Olomouc nakonec…
Do posledního zápasu Konferenční ligy půjdou fotbalisté SK Sigma Olomouc silnější. Trenér Tomáš…
Šestý a poslední zápas ve skupinové fázi Konferenční ligy mají na programu fotbalisté SK Sigma…
Poslední letošní závod absolvoval reprezentant v kulturistice Patrik Šerý v italském Římě. V sobotu…