Živé pasti 2024

Pojďte se bavit a fandit Program sportovních akcí na Olomoucku

Program sportovních akcí na Olomoucku

foto: Petr Pelíšek

10. 05. 2024 - 06:49

O víkendu je pro fanoušky sportu na Olomoucku opět připravena bohatá nabídka. Hrají se zase všechny fotbalové soutěže, házenkářky čeká domácí derby. Stačí si jen vybrat.

FOTBAL
FORTUNA:LIGA
SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové (NE, 15.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
SK Sigma Olomouc B – Sparta Praha B (PO, 16.30)

MSFL
SK Uničov – Rosice (NE, 10.15)

DIVIZE E
FK Nové Sady – Všechovice (SO, 16.30)
Přerov – Holešov (SO, 16.30)
Šterberk – Strání (SO, 16.30)
Kozlovice – Bzenec (NE, 16.30)

DIVIZE F
Jeseník – Frenštát (SO, 16.30)

KFS OLOMOUC
Krajský přebor
Postřelmov – Brodek u Přerova (SO, 13.30)
Určice – Mohelnice (SO, 16.30)
Bělotín – Želatovice (SO, 16.30)
Rapotín – Bohuňovice (SO, 16.30)
Velké Losiny – Čechovice (NE, 16.30)
Dolany – Litovel (NE, 16.30)
Lipová – Konice (NE, 16.30)
Zábřeh – Medlov (NE, 16.30)

I.A třída, skupina A
1.FC Olešnice – Pivín (SO, 16.30)
Náměšť na Hané – Troubelice (SO, 16.30)
Plumlov – Libivá (SO, 16.30)
Bernartice – Protivanov (SO, 16.30)
Šternberk B – Paseka (NE, 16.30)
Lesnice – Bludov (NE, 16.30)
Loštice – Maletín (NE, 16.30)

I.A třída, skupina B
Kralice na Hané – Bělkovice (SO, 16.30)
Lipník nad Bečvou – Kovalovice (SO, 16.30)
Hlubočky – Želatovice B (SO, 16.30)
FK Nové Sady B – Opatovice (NE, 10.00)
Velká Bystřice – Chválkovice (NE, 16.30)
Slatinice – Slavonín (NE, 16.30)
Sigma Hodolany – Beňov (NE, 16.30)

I.B třída, skupina A
Mostkovice – Újezdec (SO, 16.30)
Otaslavice – Radslavice (SO, 16.30)
Dub nad Moravou – Hustopeče nad Bečvou (SO, 16.30)
Ústí – Domaželice (NE, 10.00)
Troubky – Brodek u Prostějova (NE, 16.30)
Tovačov – Horní Moštěnice (NE, 16.30)
Vrchoslavice – Klenovice (NE, 16.30)

I.B třída, skupina B
Haná Prostějov – Haňovice (SO, 16.30)
Chomoutov – Vícov (SO, 16.30)
Lužice – Černovír (SO, 16.30)
Kožušany – Pňovice (NE, 16.30)
Velkýý Týnec – Olšany (NE, 16.30)
Doloplazy – Hněvotín (NE, 16.30)
Sigma Lutín – Moravský Beroun (NE, 16.30)

I.B třída, skupina C
Mikulovice – Sudkov (SO, 14.30)
Písečná – Řetězárna (SO, 15.00)
Štíty – Javorník (SO, 16.30)
Nový Malín – Oskava (SO, 16.30)
Zlaté Hory – Velké Losiny (SO, 16.30)
Žulová – Ruda nad Moravou (NE, 14.30)

OFS OLOMOUC
II.třída
Příkazy – Štěpánov (SO, 14.00)
Červenka – Dlouhá Loučka (SO, 16.30)
Blatec – Grygov (SO, 16.30)
Štarnov – Drahanovice (SO, 16.30)
Hlubočky B - Šumvald (NE, 10.15)
Střelice – Horka (NE, 15.00)
Bohuňpvice B – Přáslavice (NE, 16.30)

III. třída
Těšetice – Libavá (SO, 16.30)
Mladějovice – Újezd (SO, 16.30)
Slavonín B – Nemilany (SO, 16.30)
Slatinice B – Hraničné Petrovice (SO, 16.30)
Babice – Nedvězí (SO, 16.30)
Příkazy B – Velký Újezd (SO, 16.30)
Mladeč – Huzová (NE, 14.30)

IV. třída
Moravská Huzová – Drahlov (SO, 16.00)
Jiříkov – Pňovice B (SO, 16.30)
Tršice – Náklo (SO, 16.30)
Králová – Sigma Hodolany B (NE, 10.00)
Jívová – Střeň (NE, 15.00)
Nová Hradečná – Sigma Lutín B (NE, 16.30)

HAZENÁ
Interliga žen
DHK Zora Olomouc – Zlín (SO, 18.00)

Další články