
Fotbalisté SK Sigma porazili Zlín
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
22. 04. 2019 - 19:20
Prognóza zlepšení situace fotbalistů FK Nové Sady je v posledních týdnech značně nejistá. Týmu se nepovedl podzim a podobně je na tom také v jarní části sezony. Novosady jako jediný tým z divizní skupiny D ještě nevyhrály a krčí se na posledním místě tabulky.
Sady hrály doma důležitý zápas o naději proti Bystrci. A ten se zvládnout nepodařilo. Domácí sice po prvním poločase vedli, jenže po přestávce třikrát inkasovali a dál jsou na dně.
FK Nové Sady – Bystrc-Kníničky 1:3 (1:0)
Branky: 32. Ždánský – 64. a 70. Pohanka, 57. Svoboda. Rozhodčí: Šimoník – Slováček, Zapletal. ŽK: Richter. Diváci: 106.
FK Nové Sady: Zbořil – Kopp, Popelka, Schlimbach, Škoda, Krátký, Richter, Ďuríček (85. Boukhatem), Novotný (79. Pošusta), Ždánský (72. Spurný), Šuba. Trenér Rostislav Sobek.
Další tři body zapsali fotbalisté SK Sigma Olomouc. Hanákům se povedlo doma na Andrově stadionu…
Sérii podzimních anglických týdnů zahájí fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už vědí, kdo jim stojí v cestě za postupem v evropském poháru. Že…
Fotbalisté SK Sigma Olomouc už nepatří mezi neporažené ligové týmy. Ve 4. kole prohráli na Spartě 0…
Na první místo tabulky se po čtvrtém kole Chance Ligy můžou posunout fotbalisté SK Sigma Olomouc.…
V závěrečném předkole Evropské ligy se SK Sigma Olomouc utká s poraženým z dvojice Malmö FF - FC…