Fotbalisté SK Sigma opět ztratili domácí zápas
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
foto: Petr Pelíšek
29. 10. 2022 - 16:19
Ve 13. kole celostátní ligy dorostu hrál tým SK Sigma Olomouc U 19 doma na stadionu proti Zlínu. A třináctka to nebyla pro Hanáky zrovna šťastná. Po prvním poločase a brance Mikulenky vedli, ale v poslední desetiminutovce zápas ztratili.
Vstup do zápasu měla Sigma výtečný. Studený a Proniuk trefili pravou tyčku. Z několika dalších šancí pak jednu domácí proměnili a po gólu Mikulenky z přihrávky Proniuka vedli. V závěru poločasu pak zazlobili také hosté, brankář Koutný ale Hanáky podržely několika skvělými zákroky. Ve druhé půlce už nebyla Sigma tolik dominantní a aktivní. A nakonec hubený náskok udržet nedokázala, když v poslední desetiminutovce Zlín otočil skóre.
SK Sigma Olomouc U 19 – Zlín U 19 1:2 (1:0)
Branky: 26. Mikulenka – 80. (pen.) a 89. Slončík. Rozhodčí: Bureš – Grečmal, Slota. ŽK: Proniuk – Hamalčík. Diváci: 100.
SK Sigma U 19: Koutný – Táborský, Dohnálek, Pavlíček, Stryk (70. Špangr)– A. Uriča (70. Ngyuen), Studený, Cahel (83. Cubo), Jalovičor, Mikulenka – Proniuk (83. Stašák). Trenér Tomáš Janotka.
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
Po reprezentační přestávce se opět rozjede fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc bude hrát,…
Etická komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR) zahájila 47 disciplinárních řízení, a to…
Po bezbrankovém prvním poločase fotbalisté SK Sigma Olomouc inkasovali v Mohuči v utkání osmifinále…
Před letošní první reprezentační přestávkou fotbalisté SK Sigma Olomouc nedokázali doma zabodovat…
První utkání osmifinále Konferenční ligy mají fotbalisté SK Sigma Olomouc za sebou. A zdárně. Na…