23. kolo: Fotbalisté SK Sigma vyrazí do Teplic
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
26. 04. 2019 - 11:56
V sobotu skončí základní část FORTUNA: LIGY. Tým SK Sigma Olomouc je na sedmém místě tabulky, ve 30. kole hraje v Praze na Slavii. Uspět tam je sice těžký úkol, ale proč by to nemělo vyjít. Pokud ano, mají Hanáci ještě naději na první šestku. A pak, poprvé v historii, se bude pokračovat, sezona ještě neskončí.
Jak to tedy bude dál? Co to znamená pro SK Sigma Olomouc? To bude záležet na umístění Hanáků, jinak je to v první šestce, jinak v prostřední meziskupině. Tu už má Sigma jistou, ale ještě může být i TOP 6.
První šestka, tedy skupina o titul, bude hrát systémem každý s každým jednokolově. Kluby umístěné v tabulce základní části na 1. – 3. místě hrají tři utkání na domácím stadionu, kluby umístěné v tabulce základní části na 4. – 6. místě hrají dvě utkání na domácím stadionu. Klubům zůstává celkový počet dosažených bodů v základní části.
Týmy na sedmém až desátém místě, skupina o Evropu, čeká následující program - Hraje se vyřazovacím způsobem na dvě utkání – klub umístěný v tabulce základní části na 7. místě proti klubu umístěnému v tabulce základní části na 10. místě a klub umístěný v tabulce základní části na 8. místě proti klubu umístěnému v tabulce základní části na 9. místě (semifinále). První utkání se hrají na stadionu klubu, který se v tabulce základní části umístil níže. Vítězná družstva ze semifinálových „dvojutkání“ postupují do finále soutěže. Vítězné družstvo „finálového dvojutkání“ postupuje do kvalifikačního utkání o účast v Evropské lize UEFA.
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
V úplně komfortní pozici fotbalisté SK Sigma Olomouc před utkáním Konferenční ligy proti…
Série dvou anglických týdnů fotbalistů SK Sigma Olomouc je v plném běhu. Čeká je první utkání play…
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…
Široký kádr prvoligového SK Sigma Olomouc se s ukončením zimního přestupního okna pro profesionální…