Zde může být vaše reklama.

Rozhodlo se po přestávce Devatenáctka SK Sigma otočila duel s Pardubicemi

Devatenáctka SK Sigma otočila duel s Pardubicemi

06. 06. 2020 - 21:41

Tým SK Sigma Olomouc U 19 hrál dnes na stadionu v Řepčíně další přípravné utkání. Tentokrát to bylo vzhledem k dešti na umělce, za soupeře měla devatenáctka z Hané Pardubice. A hosté po první půlce vedli, ve druhé Sigma vývoj otočila.

Sigma měla v prvním poločase slušnou územní převahu, ale dát gól, to se nepovedlo. Vyšlo to naopak Pardubicím čtyři minuty před přestávkou. Domácí tedy měli po přestávce co dohánět. Srovnat se povedlo po hodině hry, prosadil se Kašpárek. Jenže pak hosté ztrestali skulinku v olomoucké ofenzivě a podruhé v utkání vedli. To trvalo jen dvě minuty, zase se trefil Kašpárek a bylo srovnáno. V 78. minutě pak dal na 3:2 z penalty nařízené za hraní rukou Raclavský. V poslední minutě uzavřel skóre zápasu po brejku Vyhlídal.

„Zase bylo vidět zlepšení v herní kvalitě, na míči. Umělka je skvělá v tom, že je rovná, nic neodskočí. Některé naše kombinace měly skvělé parametry. V první půlce tomu chybělo vstřelit gól. Měli jsme velkou převahu, byli jsme devadesát procent času na soupeřově polovině. Ale ve fotbale rozhodují góly. A paradoxně jsme po standardce prohrávali nula jedna. Po přestávce to bylo herně trošičku vyrovnanější, ale my jsme byli produktivnější a efektivní. Hledáme cesty, jak překonávat soupeře, jak nebourat jejich ofenzivní sílu,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Tomáš Janotka.

Další přípravné zápasy hraje SK Sigma U 19 ve středu v Holici proti diviznímu 1.HFK Olomouc, první v 17.15, druhý v 18.30, hrát se bude na dvakrát 30 minut.

SK Sigma Olomouc U 19 - FK Pardubice U 19 4:2 (0:1)

Branky: 58. a 71. Kašpárek, 78. (pen.) Raclavský, 90. Vyhlídal - 41. Čermák, 69. Vítek. Rozhodčí: Slota.

SK Sigma U 19: 1. poločas: Vitásek - Vítek, Sklenář, Coufal, Slavíček - Nováček, Vymětalík, Vybíral - Vyhlídal, Galus, Špatný. 2. pol.: Vičar - Waclawik, Černý, Coufal, Judas - Nováček (61. Vybíral), Fabiánek, Hadaš - Raclavský, Kašpárek, Špatný (61. Vyhlídal). Trenér Tomáš Janotka.