23. kolo: Fotbalisté SK Sigma vyrazí do Teplic
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
foto: fcb.cz
27. 07. 2020 - 17:49
Mezinárodní přípravný turnaj v Ostravě a okolí hráli v závěru minulého týdne fotbalisté SK Sigma Olomouc U 19. Devatenáctka se probojovala do finále, ve kterém prohrála po penaltovém rozstřelu.
„Celý finálový zápas se odehrával v naší režii. Měli jsme velkou územní převahu a vytvořili jsme si dostatečné množství šancí, abychom vyhráli více brankovým rozdílem. Když už se zdálo, že jsme zápas zlomili brankou čtyři minuty před koncem, soupeř z poslední akce krásnou střelou do šibenice vyrovnal. A na penalty byl nakonec šťastnějším týmem,“ řekl pro klubový web trenér SK Sigma Z 19 Tomáš Janotka. „Celkově hodnotíme naše vystoupení na turnaji pozitivně, ale cítíme velké zklamání a hořkost z toho, že jsme to nedokázali dotáhnout do vítězného konce,“ podotkl.
Výsledky SK Sigma U 19:
Základní skupina
FC Baník Ostrava U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 2:4 (2:2)
Branky: 18. Konečný, 26. Sotorník - 35. a 57. L. Galus, 30. Vyhlídal, 80. Černý.
SK Sigma U 19: 1. poločas: Stoppen - Waclawik, Černý, Sklenář, Slavíček - Nováček, Fabiánek, Vybíral - Raclavský, Galus, Vyhlídal. 2. pol.: Vitásek - Sklenář, Černý, Coufal - Vítek, Nováček (60. Fabiánek), Vymětalík, Slavíček (60. Vybíral) - Raclavský (55. Saňák), Galus (60. Vyhlídal), Špatný. Trenér Tomáš Janotka.
SK Sigma Olomouc U 19 - Górnik Zabrze U 19 1:1 (1:1)
Branky: 26. Vymětalík - 14. Zawada.
SK Sigma U 19: 1. poločas: Vitásek – F. Vítek, Černý, Coufal, Slavíček - Nováček, Fabiánek, Vymětalík - Vyhlídal, Galus L., Hadaš. 2. pol.: Stoppen – F. Vítek, Sklenář, Waclawik - Nováček, Vymětalík (65. Černý), Vybíral - Raclavský, Galus (60. Vyhlídal), Špatný. Trenér Tomáš Janotka.
Finále
SK Sigma Olomouc U 19 - Brinje Grosuplje U19 1:1 (0:0), na penalty 1:3
Branky: 76. Kašpárek - 80. Zufer.
SK Sigma U 19: Stoppen - Waclawik (55. Vítek), Černý, Coufal (40. Sklenář), Slavíček - Nováček, Fabiánek (50. Vybíral), Vymětalík - Raclavský (50. Kašpárek) Galus L., Hadaš (70. Špatný). Trenér Tomáš Janotka.
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
V úplně komfortní pozici fotbalisté SK Sigma Olomouc před utkáním Konferenční ligy proti…
Série dvou anglických týdnů fotbalistů SK Sigma Olomouc je v plném běhu. Čeká je první utkání play…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…