23. kolo: Fotbalisté SK Sigma vyrazí do Teplic
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
foto: Petr Pelíšek
23. 10. 2021 - 13:50
K duelu 13. kola Moravskoslezské fotbalové ligy cestoval tým SK Sigma Olomouc B do Vratimova. A potvrdil tam dobrou podzimní formu a to, že patří k nejlepším v soutěži. Béčko z Hané vyhrálo dva nula, obě branky dal Michal Galus.
Béčko šlo do zápasu posíleno o několik hráčů z prvoligového áčka, chytal brankář Tadeáš Stoppen, v základu hráli Roman Hubník, Lukáš Greššák a Radek Látal. Za Vratimov nastoupil v základu bývalý útočník SK Sigma Adam Varadi, v průběhu zápasu nastoupili také odchovanci Sigmy Jakub Teplý a Martin Bzirský.
Sigma měla zápas ve své moci. Domácí měli jen dvě šance, se kterými si poradil brankář Stoppen. V prvním případě šlo o souboj jeden na jednoho s domácím hráčem, ve druhém o bombu pod břevno. Mnohem více šancí měla Sigma. A od 28. minuty a trefy Galuse vedla. Další branky mohl přidat velmi dobře hrající Látal, ale ani jednu ze svých šancí neproměnil. Pak byl v 65. minutě ve vápně faulován a z penalty pečetil výhru Galus.
Vratimov – SK Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
Branky: 28. a 65. (pen.) M. Galus. Rozhodčí: Kotala – Páral, Řezníček. ŽK: Igbinoba, Demianenko. Diváci: 120.
SK Sigma B: Stoppen – Slavíček, Hubník, David, M. Galus – Látal (87. Beňa), Langer (90. Bednár), Greššák (76. Grygar), Spáčil, Hadaš (90. Kotouč) – Piňa Mujica (46. Grečmal). Trenér Augustin Chromý.
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
V úplně komfortní pozici fotbalisté SK Sigma Olomouc před utkáním Konferenční ligy proti…
Série dvou anglických týdnů fotbalistů SK Sigma Olomouc je v plném běhu. Čeká je první utkání play…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…