Basketbalisté BK Olomoucko jsou v předkole play-off
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
foto: Petr Pelíšek
19. 09. 2020 - 20:04
V 7. kole (8. hraném) Moravskoslezské ligy čekala tým SK Sigma Olomouc B cesta do Nového Města na Moravě. Béčko veze domů bod, když po katastrofálním prvním poločase dokázalo po přestávce srovnat třígólové manko.
V brance Sigmy potřetí na podzim nastoupil šestnáctiletý gólman Tadeáš Stoppen, tým posílili áčkaři Martin Sladký, Michal Vepřek a Jáchym Šíp. A také útočník Ismar Tandir, který po letních třenicích s klubem figuruje opět v kádru a dnes opět nastoupil za Sigmu k soutěžnímu utkání.
Úvod zápasu, to byl pro hosty zlý sen. Hrálo se deset minut a už prohrávali nula dva. A pět minut před přestávkou to bylo ještě horší, domácí dali třetí gól. Jenže jak se říká – míč je kulatý. Což se ukázalo ve druhé půlce. V 52. minutě snížil hlavou po rohovém kopu Bednár. A sedmnáct minut před koncem dal kontaktní branku Fiala, bylo to po přímém kopu, který zahrál M. Galus. Bod pro hosty potom trefil v 80. minutě Šíp, který utekl po pravém křídle, vymotal obránce a levačkou prostřelil brankáře.
Další zápas hraje SK Sigma B doma proti Vyškovu v neděli 27. září (10.15).
Vrchovina – SK Sigma Olomouc B 3:3 (3:0)
Branky: 10. a 40. Tulajdan, 2. Šteffl – 52. Bednár, 73. Fiala, 80. Šíp. Rozhodčí: Tomanec – Kostelník, Ogrodník. ŽK: Duda, Chloupek – Vepřek, Fiala. Diváci: 310.
SK Sigma B: Stoppen – Sladký, Kotouč, Neuer, Vepřek – Grečmal (46. M. Galus), Hausknecht, Bednár (81. David), O. Hapal (46. Tandir), Šíp (87. Diblík) – Fiala. Trenér Augustin Chromý.
Na šestý pokus dokázali basketbalisté BK Olomoucko v sezoně porazit USK Praha. Přišlo to v extrémně…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se nepovedla poslední dvě domácí utkání. Před reprepauzou na Andrově…
Po reprezentační přestávce se opět rozjede fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc bude hrát,…
Český kulturista Patrik Šerý měl hodně komplikovanou jarní přípravu před letošním prvním startem.…
Šance na postup do předkola play – off posílili basketbalisté BK Olomoucko v 9. kole nadstavby, v…
Kulturista Patrik Šerý zažívá v přípravě více bolesti. Je více jak tři týdny po operaci a zranění…