23. kolo: Fotbalisté SK Sigma vyrazí do Teplic
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
foto: Petr Pelíšek
29. 07. 2020 - 15:47
Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc hrálo dnes první utkání přípravy s papírově silnějším soupeřem. A moc se mu nepovedlo, v Třinci prohrálo s účastníkem druhé ligy vysoko nula šest. V základní sestavě za domácí nastoupil stoper Lukáš Neuer, dvě branky dal záložník Tomáš Zlatohlávek, oba hráči SK Sigma, kteří jsou v Třinci v přípravě a měli by v klubu hostovat.
Béčko SK Sigma už hrálo bez záložníků Jiřího Spáčila se Štěpánem Langrem, kteří trénují s druholigovým Prostějovem, takže záložní řada si musí zvykat na zbrusu nové složení.
Další zápas hraje SK Sigma B v sobotu v Ústí nad Orlicí (10.30). Příští víkend pak béčko odstartuje mistrovskou sezonu utkáním ve Frýdku-Místku.
FK Fotbal Třinec – SK Sigma Olomouc B 6:0 (3:0)
Branky: 27. a 88. Puchel, 73. a 83. Zlatohlávek, 35. Barkov, 42. Cienciala.
SK Sigma B: Trefil – Diblík (82. Twardzik), Kotouč (60. Bednár), David, M. Galus(65. Beňa) – Vybíral, Hausknecht, Grygar (85. Pavelka), Hapal (60. Fiala), Grečmal (32. Šidlík) – Baďura. Trenér Augustin Chromý.
Po dvou ligových prohrách v řadě potřebují fotbalisté SK Sigma Olomouc zase zabodovat naplno. Jen…
V úplně komfortní pozici fotbalisté SK Sigma Olomouc před utkáním Konferenční ligy proti…
Série dvou anglických týdnů fotbalistů SK Sigma Olomouc je v plném běhu. Čeká je první utkání play…
V domácí hale Čajkaréna přivítali v 5. kole nadstavbové skupiny A2 basketbalisté BK Olomoucko tým…
Ve 22. kole Chance ligy měli fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu za soupeře Plzeň.…
Ve 22. kole Chance Ligy budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc doma na Andrově stadionu proti Plzni…